Proponujemy Państwu wykonanie wydruków wielkoformatowych na urządzeniu ROLAND VP540.


Maszyny Roland to jedyne na świecie plotery tnąco-drukujące. Druk i cięcie realizowane tą samą maszyną to najlepsze rozwiązanie dostępne obecnie na rynku.

Folia samoprzylepna podczas druku solwentowego zmienia swój rozmiar pod wpływem temperatury stołu grzewczego. Po przeniesieniu jej i założeniu na "zimny" stół plotera tnącego folia wychładza się i powraca do pierwotnych rozmiarów. Ploter tnąco drukujący zachowuje te same warunki przez cały cykl produkcyjny. Temperatura a tym samym rozmiar folii pozostaje taki sam przez co precyzja jest o wiele większa niż przy użyciu dwóch oddzielnych ploterów.

 

W naszej firmie używamy urządzenia ROLAND VP540 jest dedykowany do produkcji:
- bannerów,
- naklejek,
- etykiet,
- koszulek,
- plakatów,
- grafiki na pojazdach,
- itd.

Głowica drukująca i tnąca działają niezależnie od siebie nie powodując tym samym żadnych błędów czy odchyleń. Unikalny system pozycjonowania QuadrAlign pozwala odnaleźć i wyciąć grafikę, która została zdjęta, zalaminowana a następnie ponownie założona na ploter.

Stosujemy tylko atramenty solwentowe 4. Generacji. Carakteryzuje go wysoka jakość, trwałość i odporność. Jest bezzapachowy i nie zawiera cykloheksanolu. Kolory CMYK Lc Lm.

Bezpieczeństwo
Aldura by Agfa to nowa generacja atramentów organicznych pozbawionych rozpuszczalników typu cykloheksanol lub innych szkodliwych dla zdrowia związków używanych standardowo w atramentach solwentowych.

Komfort pracy
Atrament jest bezzapachowy, co jest szczególnie istotne przy wydrukach przeznaczonych do wewnątrz.

NASZE OFERTY NA ALLEGRO

OFERTA SPECJALNA
DLA ALLEGROWICZÓW !

sprawdź ...

Tworzenie stron internetowych - Hgp.pl